Apie

Tai apie ką aš ČIA DABAR?

ČIA IR DABAR – yra tai, ką sunkiausia apčiuopti, įvardyti ir pajusti. Tai yra tai, ką mums nuolat visi įmanomi patarėjai siūlo – gyvenk ČIA ir DABAR. O kaip tai padaryti? Kas tai yra? Kada baigiasi vakar ir prasideda dabar, rytoj? Kur yra toji riba? Kaip ją užfiksuoti, pajusti, sulaikyti? Ar tai, ką išgyvenau kažkada, bet papasakojau dabar, iš šiandienos požiūrio yra vakar ar šiandien? Ar tai, kuo gyvena mano vidinis aš, planuodamas ateitį yra rytoj ar dabar? Kas ČIA DABAR?

Esu Ernesta. Ir galvoju, kad geriausias ČIA ir DABAR įkūnijimas yra fotografija. Ten sustingsta akimirka, kuri yra ČIA ir DABAR. Būtent tokia šviesa, tokia nuotaika, toks žiūrėjimo į pasaulį rakursas. Tai yra būtent tai, ko iš sustabdyto fotografinio vaizdo jau niekas neatims. Tai yra ČIA ir DABAR.

Auginu tris sūnus. Jie yra tokie, kokie yra tik ČIA ir DABAR. Vakar buvo kitokie, rytoj bus kitokie. Ir tai ką, ta akimirka dovanoja, yra stebuklas – vaikiškas požiūris į pasaulį, gyvenimo suvokimas ir unikalus būtent ČIA ir DABAR akimirkos filosofinis išgyvenimas – jų mintys, abejonės, klausimai ir atradimai.

Kelionės. Jose kaip niekur kitur, norisi ilgam sustoti ir išgyventi ČIA ir DABAR. Mėgautis, matyti, girdėti, sugerti, būti, jausti, įkvėpti, paliesti, patirti… Nes po akimirkos tu būsi kitur. Ir ta akimirkos euforija, tas ČIA ir DABAR pojūtis tampa tik tavo vidiniu metafiziniu pasauliu.

Taigi, tie trys banginiai: vaikai, kelionės, fotografija įkvepia gyventi. Sustabdyti ČIA ir DABAR laikinumą. Apie tai ir bus mano blogas. Socaliniuose tinkluose nugulė galybė vaikų minčių, istorijų, fotografijų. Prisikaupė visokiausių tekstų. Bet visi tie dalykai, trumpai pabuvę ČIA ir DABAR kažkur išsibarstė, nuslinko ir pasimetė užmaršties sraute. O kas nors vis ima ir pabaksnoja: reikia knygos, reikia parodos, reikia blogo. Taigi – ČIA ir DABAR – blogas, apie tai, kas svarbu, kas įkvepia ir ką svarbu pajausti ČIA ir DABAR. Čia pabandysiu surinkti į krūvą tai, kas jau buvo, yra ir bus. Mintis, istorijas, keliones, vaizdus. Nes visas gyvenimas ir yra istorijos.

P.S. Tinklaraštis ČIA DABAR pradėtas 2017 liepos 12 d., tačiau čia atsiras ir įvairūs įrašai apie dalykus, kurie jau vyko anksčiau, todėl įrašams suteikiamos jų autentiškos datos.

8 komentarai “Apie

Pridėti Jūsų

 1. valio! ar aš pirma komentatorė? 😀 ryškiai ne pirma gerbėja.
  sveikinu su pradžia ČIA, o DABAR einu skaityt. (jaučiu, reiks visą viedrą kavos prieš tai prisisunkt, teks nusėsti ilgam…)

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. Sveika, Ernesta, ką tik susipažinau su Jūsų tinklapiu ir jį susiradau tik dėl tos priežasties, kad manasis taip pat vadinosi “Mintys čia ir dabar“, norėjau pažiūrėti kas gyvena Čia ir Dabar supratimu ir radau. Labai prajuokino Jūsų jaunųjų auksinės mintys, o kitų tekstų dar tik kelis perskaičiau. Sėkmės jums visiems – aukite, tobulėkite, kurkite. Gal dar susirašysim, o gal Jums kils kokios mintys aplankius mane FB :))
  Rūta

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 3. kaip čia taip neparašiau anksčiau… bet va rašau čia ir dabar:) noriu tik pasakyti kad patinka man tavo šaunus, Ernestiškas blogas ir jo konceptas! ir visada kai paskaitau pasijaučiu dėkinga kad randi laiko ir energijos, kad įdedi pastangas, kad daliniesi, kad visada įdomu! …gerai apmokami žurnalistai nevisada taip sudomina. Ačiū!;)

  Patinka

  1. Audra, kaip pradžiuginai! Nerealiai!!! Nes kartais, atrodo – o kam aš čia, eičiau ką nors kita veikti arba geriau nieko neveikti… Labai smagu išgirsti tokį feedback’ą! Ačiū!

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Website Built with WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

ČIA DABAR

kelionės, fotografijos, tekstai, vaikų filosofija

aistė paulina

iš visur surinkti tekstai

Kelionių užrašai

Travel Log by Vita

100 minčių

Tinklaraštis apie miestus, transportą ir idėjas

kokonas.wordpress.com/

jaukus gyvenimas

kaskaityti.lt

Gerų knygų paieškos

Discover WordPress

A daily selection of the best content published on WordPress, collected for you by humans who love to read.

The Daily Post

The Art and Craft of Blogging

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d bloggers like this: